22 липня 2020

До уваги членів виконавчого комітету міської ради!

30  липня 2020 року о 10 годині 00 хвилин за адресою вул.Центральна, 20,  м. Носівка відбудеться  чергове засідання виконавчого комітету Носівської міської ради.

Відповідно до вимог чинного законодавства, засідання буде проводиться в закритому режимі за участю членів виконавчого комітету ради та окремо визначених осіб.

Члени виконавчого комітету і запрошені на час проведення засідання зобов’язані мати засоби індивідуального захисту та дотримуватися відповідних санітарних і протиепідемічних вимог.

На порядок денний внесені наступні питання:  

  1. Про внесення змін до бюджету Носівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  2. Про погодження розміру батьківської плати  та встановлення додаткових пільг за  навчання дітей  у КПНЗ «Носівська школа мистецтв» на 2020-2021 навчальний рік.
  3. Про внесення змін до рішення 54 сесії міської ради від 21.06.2019  «Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення, звільнення на посаду директорів закладів загальної середньої освіти Носівської міської ради».
  4. Про виділення коштів із загального фонду міського бюджету для надання соціальної матеріальної грошової допомоги громадянам.
  5. Про виділення коштів із загального фонду міського бюджету для надання соціальної матеріальної грошової допомоги громадянам на поховання.
  6. Інше.
Переглядів:158