28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2020

Шановні ветерани,  дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!

 У ці дні ми всі  вшановуємо відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу  рідну  землю в роки Другої світової війни. Низько вклоняюся і висловлюю  слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, тим, хто в тилу самовідданою працею наближав  перемогу та висловлюю глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

У цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.  Шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність на сході держави.

Бажаю вам миру,  затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних. Бажаю вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

 З повагою  Володимир ІГНАТЧЕНКО,

Носівський міський голова

 

Переглядів:157