Марії Шовкун – 103 роки!

11 вересня 2023

Ця жінка завжди  викликає захоплення. Своєю мужністю і мудрістю, своєю всеохоплюючою любов’ю і оптимізмом, красою своєї душі і порядністю у всьому…

Марія Кирилівна прожила довге і непросте життя.  Життя, яке вона сповна присвятила дітям, школі, людям, які її оточували.

 11 числа першого місяця молодої осені у Марії Кирилівни – День народження.

Коли  її вітали з 100-річним ювілеєм, було вирішено, що відтоді кожен прожитий рік- то черговий ювілей. Отож цьогорічного вересня у Марії Кирилівни - 103 ювілей від дня народження!

Привітати іменинницю теплими словами, квітами прийшли заступник міського голови Вікторія Вершняк та голова ветеранської організації територіальної громади Олександра Ляшенко.

Розповідати про ювілярку можна довго, адже прожила надзвичайно непросте, сповнене випробувань та втрат життя. Але перемог, надбань у ньому було набагато більше.

Будьте здорові, шановна Маріє Кирилівно,прекрасна жінко, вчителю, людино, яку шанують та поважають не одне покоління носівчан! І обов’язково зустрічайте наступні роки-ювілеї своєї затишної життєвої осені у турботі та любові найдорожчих!

Пресслужба Носівської міської ради

Переглядів:190