Сьогодні - День працівників сільського господарства!

19 листопада 2023

Шановні аграрії Носівщини!

Щиро вітаю керівників та трудові колективи сільськогосподарських підприємств, фермерські господарства Носівської громади, ветеранів галузі з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Ваша праця безперервна, як саме життя, важлива і благородна, адже з маленького хлібного зерняти починається потужність і сила українського села, нашої громади, української  держави.

Сільськогосподарська галузь є основною на теренах  нашої громади,  вона забезпечує надходження до місцевого бюджету, надає робочі місця жителям, несе соціальну відповідальність на територіях, де сільгоспвиробники здійснюють свою діяльність.

 Цьогоріч  вдруге за роки незалежної України вам довелося  сіяти і збирати  урожай в складні часи воєнного стану… Дозвольте висловити слова глибокої вдячності та поваги вам,  що продовжуєте та підтримуєте хліборобську справу!

 Щира подяка вам за небайдужість,  допомогу , підтримку Збройних Сил України і  постійну співпрацю! Нехай сторицею повернуться вам ваші добрі справи! Адже  в ці непрості часи саме сільгоспвиробники стали ще й волонтерами.

Від щирого серця бажаю, щоб ваші зусилля завжди були результативними, а врожай перевищував ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників та співпрацю у цей складний час!

Нехай вас оминають природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З повагою Володимир ІГНАТЧЕНКО,

Носівський міський голова

 

 

Переглядів:100