Носівщина в жалобі

29 травня 2024

І знову сумна звістка  сколихнула Носівщину.

Ще  на одного захисника війська Небесного стало більше. Надійшло сповіщення про загибель Сергія  Миколайовича  Супруна з Коломійцівки.

Солдат Сергій Супрун (7.04.1992 - 20.05.2024) народився та виріс у Коломійцівці.   Він рано лишився сиротою .Спочатку помер тато, а коли Сергію було 16 років-  у вічність відійшла мама. Хлопець дуже болісно переживав втрату дорогої людини.  Тому тамував  свій біль у роботі. Працював в агрофірмах «Нива», «Агропрогрес». До мобілізації- охоронником в м. Бровари.

З початком повномасштабного вторгнення Сергій поповнив лави ЗСУ та виконував обов’язки  стрільця- помічника гранатометника 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти. За час служби , командування та побрвтими  відзначають, що наш земляк сумлінно виконував військові накази, був зразком для побратимів у захисті Батьківщини.

Односельці пам’ятатимуть  його відповідальним, щирим, мужнім та безвідмовним.  А ще- великим оптимістом, який завжди вірив, що все буде добре.

 На жаль,  під час виконання  бойового завдання в районі населеного пункту Івавнівське, Бахмутського району,  Донецької області , він загину Сталося це 20 травня.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають у тяжкому горі рідним, друзям, побратимам.

Вічна пам’ять та слава Герою, який за кожного з нас віддав своє молоде життя!

 Поховано загиблого героя буде в рідному селі.

Пресслужба Носівської міської ради

Переглядів:725