Знайомилися з успішним досвідом Житомирщини

04 червня 2024

Заступник міського голови Вікторія Вершняк стала учасницею візиту з обміну досвідом на тему «Організація надання соціальних та освітніх послуг в територіальних громадах Житомирської області в умовах воєнного стану», який організував  для   керівників  органів місцевого самоврядування Чернігівської та Київської областей  наш постійний партнер -  «U-LEAD з Європою».

Метою  поїздки  стало ознайомлення учасників із прикладами успішних підходів в організації надання соціальних та освітніх послуг територіальними громадами в умовах воєнного стану; визначення спільних проблемних питань в організації надання соціальних та освітніх послуг ОМС; обговорення можливості імплементації наявного досвіду в практику роботи ОМС.

Учасники поїздки відвідали три громади Житомирщини, де мали можливість ознайомитись безпосередньо на місцях  із прикладами успішних підходів в організації надання соціальних та  освітніх послуг територіальними громадами в умовах воєнного стану. У процесі спілкування та обговорення  визначити спільні проблемні питання та  обговорити можливості застосування досвіду громад Житомирської області для вирішення питань у власних громадах.

Дякуємо Ірині Кудрик, керівнику Регіонального офісу«U-LEAD з Європою» у Чернігівській області за змістовну, плідну  та результативну співпрацю та підтримку нашої громади.

Пресслужба Носівської міської ради

 
Переглядів:165