Депутати-підприємці придбали кисневі концентратори для Носівської лікарні

15 квітня 2021

Три кисневі концентратори для ковідного відділення Носівської лікарні придбали депутати від «Нашого краю» – підприємці Сергій Баришовець (Чернігівська облрада), Володимир Закалюжний та Олексій Сірик (Носівська міська рада). Сьогодні в лікарню вже передали перший апарат, що полегшуватиме дихання пацієнтів.
Питання про критичну потребу в кисневих концентраторах порушили носівські медики під час зустрічі з обговорення актуальних проблем життя громади.
Упродовж останніх тижнів у Носівці зросла кількість хворих на коронавірус. «Зважаючи, що у лікарнях Козельця, Бобровиці і Ніжина не вистачає місць для пацієнтів, ковідне відділення відкрито у Носівці. Для його функціонування вкрай потрібні кисневі концентратори», - заявили присутні на зустрічі медичні працівники.
Депутати «Нашого краю» відреагували на потреби місцевих жителів. Троє підприємців погодилися придбати необхідне обладнання за власні кошти.
«Ми виконали свою обіцянку. Перший концентратор лікарня вже отримала, інші два – ще в дорозі», - повідомив Сергій Баришовець.
Ще чотири концентратори в громаді планують придбати за кошти міського бюджету.
Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»
Переглядів:499