26 травня 2021

До уваги членів виконавчого комітету міської ради!

  27 травня 2021 року о 10 годині 00 хвилин за адресою вул. Центральна, 20, м. Носівка відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Носівської міської ради.

Члени виконавчого комітету і запрошені на час проведення засідання зобов’язані мати засоби індивідуального захисту та дотримуватися відповідних санітарних і протиепідемічних вимог.

На порядок денний внесені наступні питання:  

 1. Про  погодження  тарифів на платні медичні послуги КНП «Носівська міська лікарня імені Ф. Я. Примака» Носівської міської ради.

2. Про надання дозволу опікуну на  відчуження нерухомого майна.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.02.2018 року № 60 «Про затвердження зразків документів адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради».

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету «Про затвердження Порядку обліку і видачі  Посвідчень та нарукавних пов’язок  членів громадських  формувань з охорони  громадського порядку  в  м. Носівка».

5. Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезенню твердих побутових відходів на  території населених пунктів Носівської міської ради.

6. Про Перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році.

7.Про приватизацію об’єкта комунальної власності Носівської територіальної громади (нежитлова будівля (магазин) по вул. Лесі Українки, 6, с. Держанівка).

8. Про затвердження звіту про оцінку майна (мережі вуличного освітлення).

9. Про порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо довгострокового пільгового кредиту .   

10. Про впорядкування адресних реквізитів.

11. Про виділення коштів із загального фонду міського бюджету для надання соціальної матеріальної грошової допомоги громадянам.

12. Про виділення коштів із загального фонду міського бюджету для надання соціальної матеріальної грошової допомоги громадянам на поховання.

13. Інші.

Переглядів:160