Гвардія Наступу: приєднуйся, час повертати своє!

21 лютого 2023

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів.

Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

В межах національної кампанії рекрутингу «Гвардія наступу» на Чернігівщині триває набір добровольців до восьми штурмових бригад. Стати частиною однієї з них можна, звернувшись до одного із п’яти ЦНАПів області або заповнивши анкету на сайті storm.mvs.gov.ua.

Нагадуємо адреси ЦНАПів, де можна проконсультуватися та подати заявку:

м. Чернігів, просп. Левка Лук'яненка, 20А;

м. Ніжин, вул. Покровська, 8/66;

м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 32А;

м. Корюківка, вул. Вокзальна, 9;

м. Прилуки, вул. Івана Скоропадського, 102А.

Телефон для консультацій — 0-800-10-00-20.

Важливо: це жодним чином не мобілізація. Це суто добровільний набір. Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями.

 

Переглядів:1399