Втрати Носівщини у війні росії проти України у 2023 році

16 березня 2023

ЯРОВИЙ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ (20.04.1995-11.01.2023)

Солдат був мобілізованй 6 червня 2022 року. Останнім часом його військовий підрозділ дислокувався на Донеччині. Андрій, в складі розвідувального взводу стрілецького батальйону, залишаючись вірним військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, забезпечуючи здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії, загинув на Донеччині 11 січня.

У загиблого лишилася мама, Світлана Михайлівна,  молодший брат.

Пам’ять про його життєвий подвиг житиме у пам’яті земляків вічно!

Вічна слава і світла пам’ять!

Герої не вмирають!

 
МАРИНЕНКО  ЯРОСЛАВ  ОЛЕКСАНДРОВИЧ (БАНДЕРА) (20.05 1991 – 17.01.2023)
 

Ярослав народився в Ніжині. Перший клас закінчив в Ніжинській середній школі № 13. Продовжив навчання в Плосківській середній школі, Мринської громади. В 2008 році вступив до НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" на кафедру динаміки, міцності машин та опору матеріалів механіко-машинобудівного інституту.

Закінчивши у 2014 році магістратуру з відзнакою, пішов працювати в Державний науково-дослідний інститут МВС України.

З 2015 року почав працювати в ДП "НАЕК "Енергоатом"" на посаді старшого інженера (займався розрахунками міцності конструкцій атомних станцій і подовженням експлуатації атомних енергоблоків). Активно займався спортом.

З 2014 проходив вишколи і навчання в Добровольчому українському корпусі «Правий сектор». Брав участь в навчаннях Українського легіону і територіальної оборони. Активно займався військово-тактичною грою в страйкбол. З першого дня повномасштабної війни долучився добровольцем до лав ЗСУ. Займав посаду інструктора з тактико-спеціальної підготовки в навчальному центрі у складі 135 обухівського батальйону територіальної оборони. У грудні долучився до штурмового підрозділу ГУР МО. Під час виконання бойового завдання під Бахмутом 17 січня 2023 року загинув, віддавши життя за Україну.

У загиблого лишилися батьки, брат.

Герої не вмирають!

Поховано Ярослава  у с. Плоске.

Вічна слава та світла пам’ять Герою!

ГУЛЕНКО РОМАН МИХАЙЛОВИЧ (17.04.1993- 18.01.2023)

Важкі бої на сході України відгукуються у кожному куточку нашої землі горем і болем втрат.

На щиті зустрічаємо найкращих. Від того так болить серце не лише у рідних, які пережиаають невимовний біль і спустошеність. Неможливо бути байдужим, коли небесними янголами стають наші захисники, такі молоді, цвіт української нації..

Знову надійшло сповіщення про загибель нашого земляка Романа Михайловича Гуленка.

Народився в Носівці. Закінчив Носівську загальноосвітню школу № 1. Навчався в залізничному училищі. Працював електриком. З 2021 року проживав в с. Вишеньки, Бориспільського району на Київщині.

З самого початку повномасштабного вторгнення добровольцем вступив до лав ЗСУ, в Окрему президентську бригаду. Солдат Роман Гуленко був навідником механізованого батальйону. Мужньо виконуючи військовий обов’язок та залишаючись вірним військовій присязі. У бою за Україну, її свободу і незалежність, внаслідок травм несумісних з життям в результаті мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання в Бахмутському районі на Донеччині, він загинув. Загинув як Герой, назавжди поповнивши військо небесне.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають у важкому, непоправному горі мамі Любові Володимирівні, дружині Валентині Миколаївні, сестрі Оксані Михайлівні, всім рідним та близьким загиблого.

Вічна слава про життєвий подвиг загиблого Героя-захисника Романа Гуленка житиме завжди у пам’яті земляків!

Герої не вмирають!

Поховано Романа Гуленка буде на кладовищі по вул. Княгині Ольги в м. Носівка.

 

ВОЛИНКО  АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ (2.04.1967 - 25.01.2023)

Сумна звістка надійшла з фронту про загибель нашого земляка, уродженця села Киселівка, Мринської громади.

 Штаб - сержант Волинко А.М. загинув  в Донецькій області під час виконання військового завдання по захисту територіальної цілісності та незалежності України.

 У загиблого залишилася  дружина Надія, син Богдан.

Поховано воїна  на Берковецькому кладовищі  в м. Київ.

Світла пам'ять та вічна шана загиблому Герою.

  БАЛАН АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ (16.11.1985 – 3.02.2023)

Страшну, кровопролитну війну у наш спільний дім приніс найзапекліший ворог - росія. Вся Україна у чорній хустці печалі і сліз. В кожне місто і село надходять ці страшні повідомлення з військових частин про загибель захисників.

Як же невимовно боляче втрачати таких хлопців. Кожен з них - Герой, яких маємо пам’ятати, бо це завдяки їм ми маємо можливість жити, бо це саме вони стали на захист рідної землі, заплативши за майбутню Перемогу найвищу ціну – власне життя!

Знову, на жаль, маємо втрату. Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши поставлене завдання, у бою за Україну, її територіальну цілісність і незалежність, поблизу населеного пункту Ступочки,на Донеччині, 3 лютого загинув наш земляк Андрій Балан, воїн ЗСУ, який був старшим навідником 5 мінометного розрахунку 2 мінометного взводу мінометної батареї І десантно-штурмового батальйону військової частини.

Солдат Андрій Олексійович Балан  народився в Чернігові. Проте Носівка для нього була другим домом, адже це мала батьківщина його мами, Ольги Миколаївни. Все дитинство і юність Андрія та його брата проходили тут.

У Носівці Андрій має багато друзів. Адже він був неймовірно добрий, щирий, життєрадісний, товариський, завжди готовий підтримати і допомогти. Любив природу і життя.

Після закінчення школи у Чернігові, Андрій став студентом тамтешнього вузу. Втім за кілька років відчув у собі поклик до іншого - виготовлення меблів, всерйоз цікавився ІТ-технологіями. Вони з братом Миколою завжди були на одній хвилі, будували власний бізнес, плани на майбутнє…

На жаль, все обірвала триклята війна. Андрій отримав повістку, 15 листопада вже вирушив у частину, а 16 листопада свій 37 день народження зустрів вже у лавах Збройних Сил України.

Він щодня телефонував, заспокоював,бо все ж мало бути добре. Так хотілося вірити мамі, батьку, брату і його родині, племінникам, яких так любив Андрій і це було взаємно…

На жаль, на щиті  довелося  зустрічати його і рідним, і нашій громаді,  і Носівці, яка так пригорнулася до його серця і де він знайшов  свій вічний спочинок.

Герої не вмирають!

Вічна пам’ять та слава загиблому воїну –захиснику!

Загиблого Героя  поховано на кладовищі по вул. Спаська в Носівці.

ІЩЕНКО  АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ (27.07.1969 – 7.02.2023)

Солдат Андрій Іщенко  народився в с. Хохітва, Богуславського району  на Київщині.

 Останні роки проживав в с. Володькова Дівиця, працював охоронцем у столиці. Після мобілізації в лави Збройних Сил України  він служив  стрільцем-снайпером механізованого відділення механізованого батальйону військової частини.

 Залишаючись вірним військовій присязі з оборони територіальної цілісності та   суверенітету України, виконуючи бойове завдання, 7 лютого 2023 року загинув внаслідок штурмових дій ворога в районі населеного пункту  Авдіївка Покровського району на Донеччині.

 Поховано  загиблого  на Алеї Героїв в м. Дніпро.

 Вічна пам’ять  воїну – захиснику!

ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ КОРСУНОВ (24.05.1973 -11.02.2023).
 
Сумна звістка надійшла у нашу громаду.
Загинув   військовослужбовець Валерій  Корсунов. У перший день війни він прибув у Деснянський районний в м. Києві ТЦК та СП, готовий стати на захист рідної землі. Адже він мав досвід участі у бойових діях, будучи учасником воєн в інших державах та в антитерористичній операції з 2014 року в Україні.
Народився і виріс Валерій Корсунов в Харкові. Був єдиною дитиною в батьків.
У мирному житті працював машиністом насосних установок на підприємстві «Київводоканал».
У лавах Збройних Сил України був стрільцем І стрілецької роти, стрілецького батальйону військової частини. На жаль, 11 лютого він загинув від отриманих поранень, не сумісних з життям в результаті здійснення ворогом танкового обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар, на Донеччині.
У загиблого залишилися батьки, які наразі перебувають за кордоном на лікуванні, вони були евакуйовані в період активних бойових дій на Харківщині. Також у Валерія Корсунова є власна родина: дружина,Оксана Анатоліївна, син Владислав, який перебуває у загоні тероборони Києва, а також донька Марина, школярка.
Дружина загиблого має родинне коріння з Носівки, отож було прийняте рішення про поховання Героя саме в нашому місті.
Церемонія прощання та поховання Героя відбулося 23 лютого.
Поховано Героя на кладовищі по вул. Троїцька( біля колишньої меблевої фабрики).
Вічна пам’ять загиблому, щирі співчуття родині та всім, хто знав Валерія Корсунова!

АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ ТКАЧ (2.01.2001-19.02.2023)

Сумна звістка надійшла про загибель військовослужбовця- добровольця Андрія  Ткача.

Солдат народився в с. Народичі, на Житомирщині.

Закінчив школу,здобув спеціальність електрозварювальника в професійному ліцеї і пройшов строкову службу в Національній Гвардії України. В юнака попереду було ціле життя, яке, без сумніву, він би прожив гідно, бо був надзвичайно добрим, людяним, відповідальним, мав серйозні плани, адже він став надійною підтримкою та опорою  в родині для мами та меншого брата після смерті тата.

Все перекреслила проклята війна. Їхнє село межує півтора десятками кілометрів з білоруссю.  З перших днів повномасштабного вторгнення рашисти сунулися  ордою.

Відсиджуватися він не зміг. І вже в березні 2022 року пішов добровольцем у Нацгвардію, ставши на захист рідної землі.

Спочатку ворожі снаряди летіли на околиці Народичів. А вже зовсім скоро були і в городах, і в хатах. Оселя родини Ткачів також серйозно постраждала. І Андрій разом з родиною приймає рішення про евакуацію та придбання житла.

За допомогою знайомих їхній вибір зупинився на с. Володькова Дівиця. Тут Андрій придбав будинок для мами і брата, а сам продовжував службу. Ще на початку цього року він був у відпустці у Володьковій Дівиці. Тут йому дуже подобалось.

А вже 19 лютого  він загинув. Загинув як герой, у бою за рідну Україну.

З честю виконуючи свій військовий обов’язок, залишаючись вірним присязі внаслідок штурмових дій ворога, виборював державний суверенітет  та територіальну цілісність України.

Андрій Ткач був у військах оборони стрільцем-снайпером 2 штурмового відділення, штурмової роти, штурмового батальйону.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус, Володьководівицький старостинський округ щиро розділяють біль непоправної втрати з мамою  Інною Вікторівною, братом Максимом, рідними та близькими.

Пам’ять про життєвий подвиг юного Андрія житиме вічно.

Поховано загиблого Героя  в с. Володькова Дівиця на кладовищі по вул. Освіти.

Герої не вмирають!

 

ТАРАС  АНАТОЛІЙОВИЧ  КУЛИК  (20.12.1996-3.03.2023)

Березень прийшов у нашу громаду з поганими новинами. На жаль, знову маємо втрати на фронті.
Надійшло сповіщення про загибель Тараса Кулика, жителя с. Володькова Дівиця.
Солдат народився і виріс у Володьковівй Дівиці. В шкільні роки захоплювався спортом, зокрема, футболом. Закінчив школу та залізничне училище. Працював на залізниці.
Був дуже відповідальним, з повагою ставився до жінок, дуже любив маму, був єдиною дитиною у сім’ї.
Власне, усвідомлення того, що він, чоловік, має захищати жінок та дітей, спонукало його стати до лав Збройних Сил України. Він ніс службу І гранатометному відділенні протитанкового взводу ІІ механізованого батальйону військової частини. 3 березня поблизу населеного пункту Міньківка, Донецької області під час оброни взводного опорного пункту внаслідок обстрілу збоку збройних формувань російського агресора Тарас отримав смертельне поранення.
У загиблого Героя залишилися батьки Наталія Миколаївна, Анатолій Миколайович.
Вдячність за захист та світла пам'ять про його подвиг Героя-захисника житиме вічно в серцях земляків!
Вічна пам’ять загиблому Герою!
Поховано Тараса Кулика  у рідному селі на кладовищі по вул Центральна.
 

ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ НАЙДЬОН (15.04.1980 -9.04.2022)

  22 квітня надійшло сповіщення про загибель носівчанина. На новини про земляка чекали більше року. Боляче, що прийшли вони такі…

Сержант Олександр Найдьон народився в с.Підгайне. Дитинство і юність Олександра пройшли в Носівці. Він проживав з бабусею. Свій професійний шлях обрав близький до його філософії життя: бути там, де потрібна допомога. Він працював рятувальником в столиці. Одружився. Разом з дружиною Анею виховували донечку та синочка. Обживали власне обійстя, будували плани – прожити довге і щасливе життя…

Не судилося, бо російські окупанти віроломно вдерлися у наш дім – Україну. З початком повномасштабного вторгнення його не полишала думка стати до лав Збройних Сил і боронити рідну землю. І вже в березні він пішов добровольцем. Службу проходив на посаді гранатометника у славнозвісній 95-й десантно-штурмовій бригаді, воїни якої завжди там, де гаряче, де завжди по лезу, хоча на війні не буває легко.

Вся громада разом з родиною воїна щиро вірила більше року в те, що він живий. Адже поговоривши з дружиною 3 квітня 2022 року сказав, що там в них дуже гаряче, попередив, що може не бути зв’язку. І зв’язок обірвався. Кожен день здавався нескінченним, надія губилася у сльозах та розпачу і невідомості. Аж раптом на початку травня в мережі з’явився його телефон і знову надія. Але, на жаль, його відразу вимкнули, - то окупанти  - мародери не погребували забрати «трофей» з уже загиблого.

Довгі місяці пошуків завершилися. Командир військової частини, де служив наш земляк, відзначив вірність  Олександра Найдьона військовій присязі народу України у бою за нашу Батьківщину,  який, виявивши стійкість і мужність під час виконання військового завдання 9 квітня 2022 року загинув у бою поблизу населеного пункту Сулигівка, Харківської області. Проведено пошуки, експертизи, опізнання, які нарешті підтвердили, що загиблий воїн – Олександр Найдьон.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро розділяє біль непоправної втрати з дружиною загиблого Героя, донечкою Євочкою, синочком Сашею, всіма рідними та близькими загиблого. Вічна та світла пам’ять нашому захиснику!

Поховано Героя  на кладовищі по вул. Центральна (на виїзді з Носівки  на Козари).

 Вічна пам’ять Герою – захиснику!

 

 

 ПАВЛО  ВІТАЛІЙОВИЧ ТРУХАН (12.07.1995 - 28.04.2023)

Молодший сержант Павло Трухан народився в Держанівці.

Закінчив місцеву школу, продовжив навчання, здобуваючи майбутню професію, однак прагнення боронити рідну державу стало вищим за цивільне життя. І вже в 2015 році він поповнив ряди Національної Гвардії України. З початком повномасштабного вторгнення він повернувся вже добровольцем - контрактником у підрозділ НГУ.

Служив командиром кулеметного взводу 4 батальйону Північного ОТО НГУ Його підрозділ виконував бойове завдання на околиці смт Білогорівка, Сіверодонецького району, на Луганщині.

Отримане поранення під час бойового зіткнення з ворогом, виявилося несумісним з життям.

Павло народився у великій, дружній родині, де батьки виховували семеро дітей, а мама, Тетяна Іванівна, удостоєна високого звання «Мати-Героїня». Героєм став і Павло, боляче, що такою ціною.

Павло загинув як Герой і жив, як справжній воїн. Побратими надзвичайно високо цінували і поважали свого комвзводу Павла з позивним Лютий за його людяність, вимогливість, відповідальність, відданість військовому обов’язку і люту ненависть до ворогів.

 У загиблого лишився  син.

Поховано Павла на кладовищі у рідній Держанівці.

Вічна пам’ять та слава Герою!

 

 
Переглядів:150