Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Миколи Вінграновського в м. Носівка

22 березня 2023

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Миколи Вінграновського в м. Носівка

 

Носівська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Миколи Вінграновського (колишня вул. Крилова) в м. Носівка на вулицю Антона Красевича, та запрошує усіх бажаючих надати свої зауваження і пропозиції.

Організатор громадського обговорення – Носівська міська рада за ініціативи мешканців вул. Миколи Вінграновського та матері загиблого у російсько-українській війні старшого солдата Красевича Антона Павловича.

Антон Красевич (23.11.1999 — 08.11.2022), носівчанин, був мобілізований 31.03.2022, служив сапером 2 інженерно — саперного взводу 3 механізованого батальйону військової частини А 0501. Під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій дістав поранення не сумісні з життям.

Обговорення проводиться відповідно до «Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989.

Зауваження і пропозиції подаються міській раді до 01.06.2023 одним з двох способів:

- на поштову адресу - вул. Центральна, 20, м. Носівка;

- на електронну адресу - [email protected] .

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого апарату міської ради Кононенко Олександр Петрович.

Надані пропозиції щодо перейменування вулиці будуть оприлюдненні на офіційному вебсайті Носівської міської ради за посиланням: https://nosgromada.cg.gov.ua/ до 08.06.2023.

Переглядів:367