Носівщина в жалобі

15 червня 2023

Знову у нашій громаді важка втрата. Надійшло сповіщення про загибель жителя с. Володькової Дівиці Олександра Даніша.
Солдат Олександр Миколайович Даніш (9.03.1994 – 14.06.2023) народився в с. Володькова Дівиця. Закінчив сільську школу, здобув фах машиніста електропоїзда метрополітену.
Проходивши строкову службу, брав активну участь у Революції Гідності. Згодом став учасником антитерористичної операції, захищаючи рідну землю від російських окупантів.
Потім повернувся знову до цивільного життя. Мав амбітні плани, як у кожної мислячої цілеспрямованої, порядної, вихованої молодої людини: створити власну родину, виховувати дітей, жити довго і щасливо на рідній землі …
Він народився вже у незалежній Україні, тому точно був впевнений, що він і його майбутня родина мали б жити у вільній державі.
Але знову ворог активізувався, і він відклавши власні плани, став на захист України. У грудні 2022 року він поповнив лави Збройних Сил України і до останнього був вірним військовій присязі, даній народу України, захищаючи незалежність та територіальну цілісність.
На жаль, Україна і наша громада платить неймовірну високу ціну за відносний мир і спокій на нашій території. Йдуть до небесного війська найкращі сини...
В результаті наступальних дій нашої армії в районі населеного пункту Мала Токмачка,Запорізької області Олександр Даніш отримав поранення, несумісне з життям.
Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус, Володьководівицький старостинський округ щиро співчувають мамі загиблого воїна, Олені Миколаївні, всім рідним, друзям, побратимам у такому тяжкому, непоправному горі.
Вічна і світла пам’ять загиблому воїну - захиснику Олександру Данішу!
Герої не вмирають, доки живуть у пам’яті людей!
Поховано Олександра буде у рідному селі.
Про день та час прощання із загиблим Героєм-земляком повідомимо додатково.
Пресслужба Носівської міської ради
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів:399