На щиті…

15 вересня 2023

Сьогодні наша громада вшановувала свого Героя- захисника, солдата  Дениса Граневського.

 Людину неймовірної мужності, відданості Україні, Людину честі і військової доблесті. Людину, яка за ці півтора роки служби встигла зробити для майбутньої Перемоги дуже багато.

 Бракувало слів і брали верх емоції не лише у найрідніших, для яких життя в одну мить розділилося на до і після,і вже  ніколи не буде так, як раніше, не буде довгожданого  повідомлення чи короткого дзвінка з обнадійливим «Все добре!», не буде в батьків сина, брата, батька… Не буде побратима,який став прикладом для всіх, який виконуючи надскладні завдання командування, батьків заспокоював: мовляв служу в глибокому тилу, на кухні. Звісно, мама відчувала серцем, що це не так. Бо Денис завжди був там, де найважче. І в той день теж так було. Просто ніхто не  очікував на той артилерійський обстріл, який забере життя Дениса…

 З перших днів березня 2022 року він поповнив лави Збройних Сил України військ спеціального призначення. Військ, які вважаються елітою нашої армії.

На рахунку Дениса, старшого оператора групи спеціального призначення загону спеціальних операцій    численні  бездоганно  виконані поставлені  завдання командування. Його загибель - дійсно велика втрата  не лише для рідних. а й для частини і всіх Збройних Сил України.

 Тому в цей день розділити біль непоправної втрати до Носівки прибули командир і побратими Дениса, аби не лише віддати останню шану Герою, а й передати високі відзнаки за службу сина батькам.

 Біль… Сум…  За два місяці йому  було б лише 40…

Втрачаємо дійсно цвіт  Збройних Сил.

 Цвіт нації.

 Небо забирає  найкращих. На жаль…

Захисника, який став справжнім Воїном, Героєм.

Вічна і світла пам’ять і слава  Денису Граневському .

Пресслужба Носівської міської ради

Переглядів:409