Носівщина в жалобі

23 вересня 2023

Війна забирає найкращих…

 Знову  у нашій громаді втрата.

Воїном Небесного війська став Дмитро Олександрович Трухан з Держанівки.

 Солдат Дмитро Трухан (19.04.1995 – 21.09.2023) народився та  виріс в с. Держанівка. Закінчив школу, далі здобув фах  водія – тракториста у Ніжинському профтехучилищі. Працював механізатором в агропідприємстві. Після смерті батька, проживав  з мамою, бабусею та дідусем. Попереду було ціле життя – довге, щасливе, а головне – мирне. Були плани, як у кожної молодої людини, були мрії. З усіх здійснилась лише одна: бути десантником.

 Тому коли став на захист України, він   був навідником десантно-штурмового відділення  десантно-штурмового батальйону військової частини.

 Залишаючись вірним військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та  територіальної цілісності нашої держави, в бою за Україну, її  свободу і незалежність, 21 вересня загинув під час ворожого мінометного обстрілу в районі населеного пункту Вербове, Запорізької області.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус, Держанівський  старостат старостинського округу щиро співчувають та розділять біль непоправної втрати з мамою, Антоніною Григорівною, братом Володимиром, всіма рідними та близькими загиблого воїна.

Поховано Дмитра Трухана буде на сільському кладовищі.

Вічна слава і світла пам’ять про його жертовність та життєвий подвиг житиме у серцях земляків.

 Про день і час зустрічі та прощання із загиблим Героєм повідомимо додатково.

 Пресслужба Носівської міської ради

 

Переглядів:4686