Носівщина в жалобі

26 вересня 2023

 

Ще одна втрата у   нашій земляцькій  родині. На цей раз – у Степовохутірському старостинському окрузі Макіївської  громади.

Надійшло сповіщення про загибель Петра Петровича Лобова.

Сержант Петро Лобов (28.06.1994 -22.09.2023) народився і виріс в с. Платонівка (Кіровка), Носівського району. Так склалися сімейні обставини, що з 8 років зростав хлопець в родині тітки, Алли Біленко. Навчався у Степовохутірській школі, працював. У 2014 році став солдатом строкової служби, під час проходження якої підписав контракт.   Спочатку служив на Сумщині, далі його підрозділ був відправлений на схід.

Петро встиг створити сім’ю, щоправда вона  довго не проіснувала. У нього залишився син Іллюша, якому наразі 5 рочків.У загиблого воїна є мама. брат і сестра.

Петро був добрим, щирим молодим чоловіком. Завжди з усмішкою, оптимізмом дивився на життя, не мав  шкідливих звичок.  Дуже цінував родинні  стосунки,  постійно підтримував зв’язки зі своїми рідними, був завжди готовий прийти на допомогу.

22 вересня захищаючи волю та незалежність України поблизу м. Слов’янськ, Донецької області  

Петро Лобов загинув.

 Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають  всім рідним, друзям, побратимам та розділяють біль непоправної втрати з приводу загибелі  Петра.

 Вічна і світла пам’ять загиблому воїну!

Поховано Петра Лобова  буде на кладовищі  в с. Платонівка.

Пресслужба Носівської міської ради

Переглядів:4902