Носівщина в жалобі

29 грудня 2023

Надійшла гірка звістка у нашу громаду:загинув воїн,захисник- Віктор Миколайович Назарчук.
Молодший лейтенант Віктор Назарчук(15.03.1989-26.12.2023) народився в с.Головеньки,на Борзнянщині. У рідному селі закінчив навчання в школі. Професійну та вищу освіту здобував в Ніжині.
Віктор - професійний талановитий музикант,який завжди був душею компанії,всіх зігрівав своїм теплом, радував неймовірним виконанням пісень та музичних творів.
Носівка стала для нього рідною,бо тут народилася його власна сім'я.
Віктор виріс у дружній родині,таку ж створив і власну.
Разом з дружиною Юлією виховували двох діток-Максимка і Анечку.
Для нього саме родина стала найціннішим у житті. Тому,коли у травні цього року отримав повістку, пішов на фронт заради них.
У лавах Збройних Сил України він служив командиром 2 стрілецького взводу,4 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону. За час служби був нагороджений відомчою відзнакою-Хрестом Хоробрих.
Залишаючись відданим військовій присязі на вірність українському народові,відстоюючи незалежність,територіальну цілісність та державний суверинітет України,Віктор Назарчук поліг у бою в результаті мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Міньківка,Бахмутського району.
У загиблого лишилися батьки,дружина,син,донька,брат.
Носівська міська рада,виконавчий комітет,депутатський корпус щиро співчувають та розділяють біль непоправної втрати з мамою Вірою Петрівною,батьком Миколою Володимировичем,дружиною Юлією Василівною,дітками,всіма рідними,близькими,побратимами.
Віктор Назарчук загинув як Герой, його життєвий подвиг житиме у пам'яті земляків.
Поховано загиблого Героя буде в Носівці на кладовищі по вул.Кармелюка.
Про дату і час зустрічі Героя повідомимо додатково.
Пресслужба Носівської міської ради
Переглядів:648