Носівщина в жалобі

11 січня 2024

Знову  гірка втрата для нашої громади.

Надійшло сповіщення про загибель носівчанина Владислава Олександровича Бровка.

 Солдат Владислав Бровко (1.01.1975 – 9.01.2024) народився, виріс та проживав в Носівці. Навчався спочатку у міській школі №5, середню освіту здобував у першій  міській школі. Оскільки виріс у родині музикантів, майбутня професія була очевидною. Владислав продовжив здобуття  освіти у фаховому музичному закладі Ніжина, ставши професійним музикантом гри на баяні. Проте професійне життя пов’язав з іншою зайнятістю:  був справжнім майстром створення меблів. Довгий час працював на місцевій меблевій фабриці. Після її закриття працював на різних роботах. А в серпні 2023 року став до лав Збройних Сил України по мобілізації.

Виконував обов’язки номер обслуги 3 відділення 2 взводу 2 роти 1 механізованого батальйону. Керівництво  частини, побратими відзначають надзвичайну відповідальність, відданість військовій справі нашого земляка. Він, як і вдома для своїх найрідніших, мами, дружини, синочка,  на фронті  був людиною честі, щирим, безмежно добрим, небайдужим, надійним.

На жаль,  під час виконання бойового завдання із захисту  Батьківщини поблизу населеного пункту Костянтинівка, Покровського району на Донеччині, він загинув. Сталося це 9 січня.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають та розділяють біль непоправної втрати з мамою Раїсою Василівною, дружиною Іриною Миколаївною, синочком Олександром, всіма рідними та близькими, побратимами.

 Загиблого Героя-земляка буде поховано на кладовищі  по вул. Центральна (в  напрямку шляху на Андріївку).

 Про  час і дату зустрічі та прощання із  Владиславом Бровком повідомимо додатково.

 Вічна  та світла пам’ять загиблому Герою!

Пресслужба Носівської міської ради

Переглядів:5841