Роковини пам’яті  Андрія Балана     (16.11.1985 – 3.02.2023) …  Дякуємо… Пам’ятаємо…

03 лютого 2024

 

Як же невимовно боляче втрачати таких хлопців. Кожен з них - Герой, яких маємо пам’ятати, бо це завдяки їм ми маємо можливість жити, бо це саме вони стали на захист рідної землі, заплативши за майбутню Перемогу найвищу ціну – власне життя!

Сьогодні, 3 лютого, знову у нашій громаді сумні роковини.

Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши поставлене завдання, у бою за Україну, її територіальну цілісність і незалежність, поблизу населеного пункту Ступочки,на Донеччині, загинув наш земляк Андрій Балан, воїн ЗСУ, який був старшим навідником 5 мінометного розрахунку 2 мінометного взводу мінометної батареї І десантно-штурмового батальйону військової частини.

Солдат Андрій Олексійович Балан  народився в Чернігові. Проте Носівка для нього була другим домом, адже це мала батьківщина його мами, Ольги Миколаївни. Все дитинство і юність Андрія та його брата проходили тут.

У Носівці Андрій мав багато друзів. Адже він був неймовірно добрий, щирий, життєрадісний, товариський, завжди готовий підтримати і допомогти. Любив природу і життя.

Після закінчення школи у Чернігові, Андрій став студентом  місцевого вузу. Втім за кілька років відчув у собі поклик до іншого - виготовлення меблів, всерйоз цікавився ІТ-технологіями. Вони з братом Миколою завжди були на одній хвилі, будували власний бізнес, плани на майбутнє…

На жаль, все обірвала триклята війна. Андрій отримав повістку, 15 листопада вже вирушив у частину, а 16 листопада свій 37 день народження зустрів вже у лавах Збройних Сил України.

Він щодня телефонував, заспокоював,бо все ж мало бути добре. Так хотілося вірити мамі, батьку, брату і його родині, племінникам, яких так любив Андрій і це було взаємно…

На жаль, на щиті  довелося  зустрічати його і рідним, і нашій громаді,  і Носівці, яка так пригорнулася до його серця і де він знайшов  свій вічний спочинок.

Загиблого Героя  поховано на кладовищі по вул. Спаська в Носівці.

Вічна пам’ять та слава загиблому воїну –захиснику!  І квіти до могили, як знак шани та безмірною поваги до його життєвого подвигу.

 Пресслужба Носівської міської ради

 

Переглядів:85