Підсумки  конкурсу «Учитель року  - 2024» :  Наталія Гавриленко – переможниця, Ірина Лапко –лауреат!

05 лютого 2024

 

Переможців, лауреатів та дипломантів першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» днями нагороджували в  Агенції регіонального розвитку Чернігівської області

Цей конкурс  вже проходить  29 років, щоразу відкриваючи нові імена в педагогіці. Надзвичайно радує, що серед освітян нашої громади завжди є учасники і переможці. Нинішній рік підтвердив добру традицію. 

У першому турі взяли участь 77 вчителів, до фіналу дійшли 19 освітян з 14 громад. Переможці обласного етапу конкурсу будуть представляти Чернігівщину на всеукраїнському рівні.

Цьогоріч конкурс проходив в у номінаціях: «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література» та «Фізика».

 В урочистостях взяв участь начальник Управління освіти і науки ОВА Юрій Музика , перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Тетяна Матвеєва та ректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського Анатолій Заліський.

Переможцем обласного етапу конкурсу  стала у номінації «Фізика» — Наталія Гавриленко, учителька Носівського ліцею № 1 Носівської міської ради.

Лауреатом - у номінації «Образотворче мистецтво» Ірина Лапко, учителька Володьководівицького ліцею Носівської міської ради.

Переможці, лауреати та дипломанти окрім вітань та дипломів  отримують  і грошову винагороду.

 Щиро вітаємо переможницю та лауреатку почесного конкурсу! Пишаємось і бажаємо нових відкриттів та досягнень у житті та професії!

Пресслужба Носівської міської ради

Фото - Чернігівська ОДА.

Переглядів:256