Носівщина в жалобі

21 лютого 2024

Знову у нашій громаді втрата.

Надійшло сповіщення про загибель  військовослужбовця Сергія  Федченка.

 Солдат Сергій Миколайович Федченко (27.03.1972- 17.02.2024) народився та виріс в Києві, але його життя тісно пов'язане з нашим містом..

Змалку був дуже здібним учнем,  любив спорт, постійно займався футболом, цікавився риболовлею, любив і смачно готував.

Сергій Миколайович  був чуйним і добрим батьком, дідусем, мав чимало друзів.

Після закінчення школи проходив строкову службу в прикордонних військах, на кордогі з В'єтнамі.  Професійну освіту здобував  в технікумі  громадського харчування  на  технолога  харчової промисловості. Однак своє професійне життя пов’язав із ДСНС.

У жовтні 2023 року він був мобілізований на службу у лави Збройних Сил України. Сергій Миколайович був навідником  десантно-штурмового відділення десантно-штурмової роти

 Під час застосування противником БПЛА зі скидом гранат та під час артилерійського обстрілу позицій поблизу населеного пункту Синьківка Куп’янського району на Харківщині, де він виконував бойове завдання, наш земляк героїчно загинув. З 17 лютого він вважався безвісти зниклим, однак в ході проведення  пошукових заходів, тіло солдата вдалося евакуювати з поля бою.

 За словами командира частини,  він  до останнього залишався вірним військовій присязі, користувався авторитетом серед  побратимів, мав високий рівень мотивації та працював над професійним самовдосконаленням.

У загиблого залишилися  мама Ольга Кузьмівна, сестра Ірина, троє дітей: доньки Юліанна, Єлизавета, син Ілля.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають та розділяють біль непоправної втрати з рідними та близькими, побратимами загиблого Героя.

 Поховано Сергія Федченка буде на кладовищі по вул. Володимирська.

 Про дату і час зустрічі та прощання повідомимо додатково.

 Вічна слава та світла пам’ять воїну Сергію!

 Пресслужба  Носівської міської ради

 

Переглядів:4941