Носівщина в жалобі

19 березня 2024

 Знову важка звістка сколихнула нашу громаду. Надійшло сповіщення про загибель  Віталія Володимировича Мостового.

 Молодший лейтенант Віталій Мостовий (23.02.1996 -27.02.2024) народився  в с. Гурбинці,на Срібнянщині. У рідному селі закінчив школу, загальну середню освіту продовжив здобувати в  Срібному. Вищу освіту і фах менеджера  здобув в Чернігівській політехніці.

Віталій працював на різних роботах в обласному центрі , згодом – у Бобровиці. Власне, там він зустрів свою долю. Молода пара побралася, стали жити в Носівці, на цукрозаводській околиці. На світ з’явилася донечка Златочка, якій всього 2,3 рочки. Молоді люди жили звичним життям, любили, раділи, будували плани, де вони троє були щасливі і разом.

На жаль,  російські окупанти вирішили інакше. У травні 2023 року Віталій  став до лав Збройних Сил України. Пройшов навчання і боронив рідну землю на Харківщині. Був командиром  І стрілецького взводу ІІ стрілецької роти військової частини.

27 лютого, виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, здійснення  відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України він отримав поранення, не сумісні з життям. Сталося це поблизу населеного пункту Синьківка, Куп’янського району.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають та розділяють біль непоправної втрати з дружиною Яною Вадимівною, донечкою Златочкою,батьками  Валентиною Миколаївною та Володимиром Вікторовичем, сестрою Аліною.

 Поховано загиблого Героя буде у рідному селі на Срібнянщині.

 Вічна пам’ять і слава Воїну Віталію!

Пресслужба Носівської міської ради

Переглядів:4843