У громаді – весняна толока

22 березня 2024

З настанням весни  всі стараємось навести лад у себе на подвір’ях та вулицях,  на прилеглих територіях біля своїх підприємств та організацій.

 Традиційно з 25 березня  до 15 квітня у Носівській міській територіальній громаді проходитиме толока з прибирання  та благоустрою території громади.  Саме в цей період  у нашому календарі зазначені  пам’ятні дати - День Землі і День довкілля, християнське свято – Великдень.

Саме тому звертаємось до всіх жителів  населених пунктів громади  долучитися до  того, аби наша громада стала чистішою, охайною і затишною. Тут всім нам жити!

Також у рамках  визначеного  періоду  відбудеться прибирання прибережних смуг річки, доріг і вулиць, парків, скверів, цвинтарів, дитячих та спортивних майданчиків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Закликаємо керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, кожного  жителя громади навести лад на територіях підприємств та організацій, прибрати ділянки біля магазинів і кафе. Мешканцям багатоквартирних будинків та приватного сектору – подбати про чистоту на прибудинкових територіях, у під’їздах будинків, на територіях приватних садиб.

Разом зробимо нашу  громаду чистою, привабливою і комфортною для проживання та відпочинку!

 Відділ ЖКГ та благоустрою Носівської міської ради

 

Переглядів:759