Логотип Носівки

Реанімобіль –для  екстреної медичної допомоги

12 листопада 2024

 Нещодавно  транспортний парк Носівської  підстанції Чернігівського  обласного центру екстреної  допомоги   та медичних катастроф поповнився  повноцінним реанімобілем на колесах  класу С.

 З  1 січня  2025 року  колектив підстанції, включно з водіями та фельдшерами будуть  формувати мобільні бригади парамедиків.  Водії стають екстрені медичні техніки, фельдшери – парамедики.

Таке нововведення - результат реформування  медичної  галузі.

Вже зараз працівники підстанції проходять тестування,а впродовж наступного  року – спеціалізоване навчання.

Отож на підтримку реалізації  вимог щодо надання якісної медичної допомоги людям, Носівська підстанція потребувала ще одного, третього  спеціалізованого автомобіля.  

Однак   умовою його отримання стала сплата збору  обов’язкового пенсійного страхування автомобіля  швидкої медичної допомоги в сумі 155 тисяч гривень. Тут вже допомогла міська рада, яка  перерахувала зазначену суму з бюджету.

 За словами старшого фельдшера Ліни Рибачко, щодоби бригади Носівської підстанції обслуговують до двох десятків викликів, здійснюючи доставку  пацієнтів до різних мед закладів області. Тому  ще одне авто  неабияк допоможе  у роботі.

 На знімку:  на фоні нового автомобіля наші  рятівники: старший  фельдшер Ліна Рибачко, фельдшер виїзної бригади Ольга Ювенко, старший водій Олег Ступак та водій Ігор Баклан

Пресслужба Носівської міської ради

Переглядів:743