24 січня 2025
Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, Мринський сільський голова Людмила Борисова та Макіївський сільський голова Микола Бузина підписали договір про муніципальне співробітництво між громадами.
Результатом вагомої спільної роботи представників трьох громад Носівщини стало підписання договору про муніципальне співробітництво у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об’єктів.
Зокрема, дія цього договору розповсюджується на такі об’єкти: КНП «Носівський Центр ПМСД» Носівської міської ради, КНП «Носівська міська лікарня імені Ф.Я.Примака» Носівської міської ради та комунальної установи «Трудовий архів».
Результат такої співпраці сприятиме кожній громаді-учасниці у забезпеченні розвитку територій, підвищенні якості надання послуг населенню на основі спільних інтересів та цілей, ефективному виконанню органами місцевого самоврядування своїх повноважень та унормує надання міжбюджетних трансфертів територіальних громад відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад».
Безперечними також є переваги об’єднання зусиль. Це і кращі можливості для залучення приватних інвестицій, перспективи для вирішення глобальних проблем за кошти європейського співтовариства,підвищення рівня довіри серед кредиторів та міжнародних донорів, держави чи приватних структур.
- Це лише перший крок, на шляху тісної співпраці між нашими громадами, впевнений, він буде результативним та корисним для розвитку кожної самоврядної території. - сказав Володимир Ігнатченко.
Безперечно, є багато сфер діяльності, форм співпраці та об’єктів, які можуть стати результатом подальшої співпраці.
Така ініціатива стала можливою завдяки співпраці міської ради з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».
Пресслужба Носівської міської ради