Логотип Носівки

Тридцять чотири місяці російського полону пройшов доброволець з Носівки

05 лютого 2025

Сьогодні маємо довгоочікувану і надзвичайно радісну новину для всієї нашої громади: серед 150 військовослужбовців, яких обміняли з російського полону, є наш земляк Володимир Вахромєєв!

Цю інформацію підтвердила  дружина Оксана Петрівна,яка поділилася фото,від Координаційного штабу з обміну полоненими.

Старший солдат Володимир Вахромєєв пішов добровольцем у березні 2022 року захищати Україну. Ніс службу у славнозвісній 95-й ДШБ.

З квітня 2022 року він вважався безвісти зниклим, не повернувшись з бойового завдання на Харківщині в районі населеного пункту Сулигівка.

Оксана Вахромєєва пройшла  непростий шлях, аби  підтвердити, що він у полоні. Лише через  8 місяців Червоний Хрест підтвердив, що він перебуває в СІЗО  на території росії. Мине  ще  два роки чекання, коли  вдасться змінити статус безвісти зниклого на полоненого. За цей час дружина робила все, що могла і найбільше – вірила, що її коханий повернеться додому.

Спілкуючись з нею в грудні минулого року,  вона сказала: «Я впевнена, що він буде вдома» .

Сьогодні мрія цієї родини, всієї нашої громади здійснилася.

Попереду у Володимира адаптація, реабілітація, зустріч з рідними  і повернення додому, де його всі чекали цих довгих 34 місяці   з російського полону.

Вдячні за мужність і витримку нашому земляку, бажаємо йому якнайшвидшого відновлення і повернення додому!

Щиро сподіваємося, що такі добрі і довгоочікувані новини  не оминатимуть і інші родини нашої громади, в яких чекають і сподіваються…

Пресслужба Носівської міської ради

 

Переглядів:4443