11 квітня 2026
Коли важко на душі, подумайте про весну і квіти – вона приходить незворотньо, а квіти розцвітають, навіть коли на них падає сніг.
Коли так мало у нашому житті світла, надії і тепла, в українців є традиції, які зігрівають, пробуджують особливі почуття радості, відчуття свята.
Це про Великдень.
Вже традиційно освітяни створюють власноруч красу, яка викликає захоплення, усмішку, радість і просто життєствердне відчуття, що добро переможе зло, світло - темряву, і віра- зневіру. Цьогоріч напередодні Великодня на головній площі Носівки до писанок додалися різні великодні інсталяції, які відразу ж після облаштування стали фотозонами, місцем, куди залюбки завертають і зупиняються і діти, і дорослі. Бо гарно, зроблено з любов’ю, особливим настроєм.
Це постаралися працівники закладів освіти громади.
Кожен виріб - справжній витвір мистецтва, реалізація творчого задуму і великої праці багатьох людей.
В кожній деталі, закладений глибокий зміст і традиційна великодня символіка. У найменших дрібницях – щирі побажання миру, благополуччя, перемоги добра над злом, світла – над темрявою.
У старостинських округах також облаштували місця великоднього настрою: у Козарах, Іржавці, Держанівці, Адамівці. В кожному селі- свої ідеї, помножені на творчість, майстровиті руки, прикрашені великою любов’ю до людей, які живуть поряд. Бо лише тоді, коли в серці живе любов, коли в серці живе віра й Україна, - народжуються такі острівки неймовірної краси, що дарують свято.
Вже вкотре зустрічаємо гіркий Великдень. Випробування війною і втратами не лише гартують кожного з нас, а, часом, занурює в зневіру і безвихідь. Тому так важливо, аби були і такі промінчики надії, дивлячись на які хочеться посміхнутися, подякувати талановитим людям і просто повірити, що вже наступний Великдень буде радісним і мирним.
З прийдешнім святом, дорогі земляки!
Пресслужба Носівської міської ради