Логотип Носівки

Минає рік від дня загибелі нашого земляка, солдата Миколи Харченка, який віддав своє життя за свободу та незалежність України.

18 червня 2026

Микола Харченко народився 15 червня 1991 року в Носівці. Навчався у спеціалізованому закладі в селі Стара Басань. Після здобуття базової освіти повернувся до рідного дому, працював на різних роботах, був працьовитою, відповідальною та щирою людиною.

У грудні 2024 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Виконував обов’язки стрільця аеромобільного відділення. За час служби здобув повагу командирів і побратимів. Керівництво військової частини відзначало його відповідальність, мотиваційність, відданість справі та авторитет серед військовослужбовців.

Залишаючись вірним військовій присязі, даній українському народові, мужньо виконуючи свій обов’язок із захисту Батьківщини, Микола загинув у бою поблизу населеного пункту Юнаківка на Сумщині.

Схиляємо голови у глибокій скорботі та вдячності перед подвигом Захисника. Світла пам’ять про Миколу Харченка назавжди житиме в серцях рідних, друзів, побратимів і всіх, хто його знав.

Вічна пам’ять і слава Герою України.

На зображенні може бути: пам’ятник та текст

Немає опису світлини.

Переглядів:12